K+K Autoservis Czech s.r.o.
U Okruhu 587, 252 50  Vestec
NONSTOP ASISTENCE +420 702 042 923
Ford

Elektrikář/Diagnostik

Místo výkonu práce: U Okruhu 587, Praha-západ - Vestec

Nástup: Ihned

Pracovní náplň

Tvou náplní práce bude:
- Údržba a opravy motorových vozidel, seřizovací práce
- Diagnostika poruch za pomoci měřicích přístrojů
- Kvalifikované posouzení stupně opotřebení a funkční způsobilosti jednotlivých částí vozidla

Požadujeme

Požadujeme
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Praxe a zkušenosti v oboru
- Pracovitost
- Aktivní přístup při řešení oprav
- Smysl pro pořádek, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme
- Pestrou pracovní náplň
- Přátelský kolektiv
- Možnost pracovního růstu
- Atraktivní a moderní pracovní prostředí
- Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Účast na firemních akcích

 -Možnost nástupu ihned- dle dohody

Vloženo: 26. 3. 2024

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE PROSÍM KONTAKTNÍ ÚDAJE
A PŘILOŽTE ŽIVOTOPIS:

Zpracování osobních údajů:
Odesláním souhlasíte, aby společnosti Ford Motor Company, s.r.o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat a to bez omezení a bez udání důvodu.

Zavolat